Διαδικασία ενημέρωσης Γονέων Κηδεμόνων

Τ.Κ. ? Πόλη: 35100 - Λαμία

E-mail: mail@4gym-lamias.fth.sch.gr Τηλέφωνο:   22310.24430

Λαμία  25.01.2017

ΠΡΟΣ     Τους Γονείς και Κηδεμόνες των μαθητών του Σχολείου.

Λ Α  Μ  Ι  Α

ΘΕΜΑ: Διαδικασία ενημέρωσης των Γονέων και Κηδεμόνων

1. Στα πλαίσια της εφαρμογής σχετικής εγκυκλίου του Υπουργείου Παιδείας, σας γνωρίζουμε ότι η υποδοχή και ενημέρωση των Γονέων και Κηδεμόνων των μαθητών του σχολείου μας  για κάθε θέμα που αφορά την φοίτηση, την επίδοση και τη διαγωγή  θα πραγματοποιείται κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ και σύμφωνα  με τον παρακάτω προγραμματισμό:

1η ώρα (08:00-08:45)   κ. Βαλατσός

2η ώρα (08:50-09:35)   κ. Τσούτσικα - κ. Μάνος  - κ. Ζιώγα - κ. Κοτρογιάννης

3η ώρα (09:45-10:30)    κ. Πιλάτος  -  κ. Παπαλέξη  -  κ. Σβώλης  -  κ. Τσιότρα - κ. Πολυζωγοπούλου  - κ. Αθανασίου  - κ. Κουμπούρας

4η ώρα (10:40-11:20)   κ. Παναγιώτου  -  κ. Δρούγα  -  κ. Μοσχονησιώτου - κ. Μάστορα  -  κ. Τσιαμούρας  -  κ. Μιχαηλίδου -  κ. Τριανταφύλλου

5η ώρα (11:40-12:15)   κ. Χαλδούπη - κ. Καλαμάρας - κ. Ζωβοίλη - κ. Λαδάς - κ.  Μούτσελος

Η ενημέρωση από τους κ. Μουστάκα, και κ. Ρήγα  θα γίνεται κάθε ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ την 2η ώρα.

2. Επί πλέον των παραπάνω σας γνωρίζουμε ότι η προβλεπόμενη ενημέρωσή σας, συνδυαζόμενη και με την επίδοση των ελέγχων προόδου των μαθητών κατά τη διάρκεια του 1ου Τετραμήνου, θα πραγματοποιηθεί την ΠΕΜΠΤΗ 9 Φεβρουαρίου και κατά το χρονικό διάστημα 11:30-13:30..

3. Παρακαλούμε για την τήρηση του Προγράμματος, ώστε να καταστεί δυνατή με τον καλύτερο τρόπο η διαδικασία της ενημέρωσης  και χωρίς καθυστερήσεις.

4. Η επικοινωνία σας με τη Διεύθυνση του Σχολείου μπορεί να γίνεται καθημερινά και κατά τη διάρκεια λειτουργίας του 08:00-14:00.

Ο   Διευθυντής

Πάλλας   Δήμος