αρχείο λήψης

Ενημέρωση για θέματα εθισμού στο Διαδίκτυο

Recent-Πρόσφατα Ανακοινώσεις Αξιολόγηση Αξιολόγηση 2023-24 Δράσεις Δράσεις 2023-24 Δραστηριότητες Κοινωνικές Νέα-Ανακοινώσεις Προγράμματα Συνεργασίες Το σχολείο μας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα 29-1-2024 σε μαθητές/τριες του σχολείου μας ενημέρωση από την κ. Παπαναστασίου Αργυρώ Κοινωνική Λειτουργό του Κέντρου Πρόληψης Εξαρτήσεων και Προαγωγής Ψυχικής Υγείας (Παράρτημα του ΟΚΑΝΑ) Λεωνίδου 9-11 τηλ. Επικοινωνίας 2231033940 σε θέματα εθισμού στο Διαδίκτυο. Οι μαθητές/τριες και οι εκπαιδευτικοί αφού ενημερώθηκαν για το καίριο αυτό πρόβλημα της νέας γενιάς έλυσαν τις απορίες τους. Καθ΄ όλο το διδακτικό έτος το σχολείο μας πραγματοποιεί τέτοιες ενημερώσεις για να ευαισθητοποιήσει τους μαθητές/τριές μας.